More actions
Greenfelt22 (talk | contribs) No edit summary |
Greenfelt22 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
| style="background: #1a1a1a;" | '''AFFLIATION''' | | style="background: #1a1a1a;" | '''AFFLIATION''' | ||
|- | |- | ||
| [[Deep Space 11]] | | rowspan="2" | [[Deep Space 11]] | ||
| [[New Bajor]] | | [[New Bajor]] | ||
| [[Juliana Terlexa]] | | [[Juliana Terlexa]] | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
| style="background: #6C5050;" | Consortium | | style="background: #6C5050;" | Consortium | ||
|- | |- | ||
| [[Starbase Unity]] | | colspan="4" style="background: #363636;" | '''NOTE:''' Task Force Fiction | ||
|- | |||
| rowspan="2" | [[Starbase Unity]] | |||
| | | | ||
| [[Scarlet Cameron]] | | [[Scarlet Cameron]] | ||
| Line 19: | Line 21: | ||
| Starfleet | | Starfleet | ||
|- | |- | ||
| [[Ophinas Colony]] | | colspan="4" style="background: #363636;" | '''NOTE:''' Task Force Fiction | ||
|- | |||
| rowspan="2" | [[Ophinas Colony]] | |||
| [[Ophinas Colony|Ophinas]] | | [[Ophinas Colony|Ophinas]] | ||
| [[John Grimm]] | | [[John Grimm]] | ||
| [[Human]] | | [[Human]] | ||
| Starfleet | | Starfleet | ||
|- | |||
| colspan="4" style="background: #363636;" | '''NOTE:''' | |||
|} | |} | ||
Revision as of 13:45, 27 August 2016
| NAME | LOCATION | CO | SPECIES | AFFLIATION |
| Deep Space 11 | New Bajor | Juliana Terlexa | Betazoid | Consortium |
| NOTE: Task Force Fiction | ||||
| Starbase Unity | Scarlet Cameron | Human | Starfleet | |
| NOTE: Task Force Fiction | ||||
| Ophinas Colony | Ophinas | John Grimm | Human | Starfleet |
| NOTE: | ||||